Stanica Harcerska w Kosarzyskach - O?rodki ZHP - ZHP Chor?giew Krakowska
ZHP Chorągiew Krakowska, ul. Karmelicka 31, 31-131 Kraków
ostatnie inforamcje
W imieniu 1 Gorlickiej Dru?yny W?drowniczej GROT zapraszamy na Manewry...
1 procent podatku
1% dla ZHP
Tyle wystarczy, by wesprze?
6400 harcerzy w Ma?opolsce!
1 procent podatku

Stanica Harcerska w Kosarzyskach

piaski

Piwniczna Zdrj jest jednym z 9 uzdrowisk Ziemi Nowos?deckiej. Ukszta?towanie terenu, bogactwo lasw, wody rzek i potokw sprawiaj?, ?e panuje tu urozmaicone warunki klimatyczne. Krajobraz, klimat, lecznicze wody mineralne, czyste i nieska?one przemys?em powietrze stanowi g?wne bogactwo tego terenu. Komarzyska s? dzielnic? Piwnicznej Zdroju ze wspania?ym klimatem o cechach alpejskich, po?o?one w dolinie potoku Czercz, 3 km od trasy Nowy S?cz Krynica oraz 5 km od przej?cia granicznego w Mniszku na S?owacji. Od po?udnia rozci?ga si? grzbiet Eliaszwki (1023 m.n.p.m.), od p?nocy schodz?cy d?ugim ramieniem Wielki Rogacz (1182 m.n.p.m.) i Niemcowa (1026 m.n.p.m.) zapewnia to ca?ej dolinie os?on? od wiatru a w zimie wspaniale warunki ?nie?ne. W grnej cz??ci doliny, zwanej Such? Dolin? znajduje si? o?rodek narciarski (ok. 2 km od Stanicy). Sprzyjaj?ce ukszta?towanie terenu umo?liwi?o wyznaczenie 110 km szlakw rowerowych w terenie grskim i oglnie dost?pnym. Wszystkie szlaki rowerowe zaczynaj? si? na Rynku w Piwnicznej Zdroju. Ostatnio coraz modniejsza staje si? turystyka konna. Na terenie Piwnicznej Zdroju znajduje si? O?rodek Jazdy Konnej w ?omnickiem. W najbli?szej okolicy wytyczono 88 km szlakw u?atwiaj?cych jazd? konn? w grach.

Kierownik:
phm. Robert Kubiczek
Adres:
33-350 Piwniczna
WWW: www.kosarzyska.zhp.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
[Rozmiar: 1931 bajtów][Rozmiar: 1931 bajtów][Rozmiar: 1931 bajtów]
Copyright 2011 by ZHP Chor?giew Krakowska. Designed by Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .
Administracja: Zesp? ds. Internetu Chor?gwi Krakowskiej.
[Rozmiar: 1931 bajtów]